Zachęcamy Państwa do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych w najstarszej i najpiękniejszej części Wrocławia. Gwarantujemy profesjonalną       i kameralną atmosferę w murach kryjących 800 lat historii miasta. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka sal o zróżnicowanej pojemności i wystroju.

Klasztor Sióstr Szkolnych De Notre Dame został zbudowany dokładnie w miejscu gdzie już na początku XIII wieku stał potężny piastowski zamek. Ściany i piwnice kryją w sobie niezliczoną ilość śladów tej odległej historii.

Sala 1

Jest to największa z sal o powierzchni 80m kw.  Sprawdza się podczas szkoleń, konferencji i wydawania posiłków.

Układ konferencyjny – 70 osób

Catering – 60 osób

Ceglany fragment ściany jest przekrojem średniowiecznego muru.

Sala 2

Sala o powierzchni 52m kw.

Układ konferencyjny – 30 osób

Catering – 46 osoby

Może stanowić zaplecze dla największej sali, w postaci miejsca na przerwę kawową.

Sala 3

Najbardziej klimatyczną i kameralną salą w naszej ofercie jest historyczna komnata o powierzchni 33m kw. Idealnie sprawdza się przy małych bankietach, wystawnych kolacjach oraz podczas spotkań biznesowych.

Catering – 28 osób

Sala 4

Sala o powierzchni 33m kw.,  przygotowana do celów wystawienniczych, małych konferencji             i szkoleń.

Każda z sal pozwala na dowolną modyfikację ustawienia stołów oraz krzeseł. Posiadają pełne zaplecze multimedialne. Dopełnieniem jest wspaniała lokalizacja oraz ogród, na którym można spędzić przerwę lub zorganizować grill. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.